Kompletný profesionálný nástrek súťažnej farby pre kulturistiku a fitness.
Kompletný profesionálný nástrek súťažnej farby pre kulturistiku a fitness.
Vítajte na oficiálnej stránke Pro Tan Slovakia

Každý, kto sa venuje bodybuilgingu a fitness, vie aká dôležitá je DOKONALÁ príprava pokožky pred vystúpením na pódiu. Závisia od nej umiestenia a tým aj zúročenie mesiacov príprav, ktoré môžu vyjsť nazmar, ale takisto môže korunovať vašu fyzickú námahu a všetky úskalia predsúťažnej prípravy.

Preto sme sa rozhodli zabezpečiť pre súťažiacich profesionálne služby a výrobky v oblasti prípravy pokožky, s použitím najlepšej kvality prípravkov, čomu najviac zodpovedá produktová rada Pro Tan. Súťažiaci je na pódiu suchší a jeho pokožka môže dýchať. Oproti ostatným farbám nezanecháva olejový efekt, nehovoriac o tom, že sa nemusíte báť, že všetko okolo seba zafarbíte. Môžete sa slobodne pohybovať a vykonávať všetky činnosti bez obmedzenia a nutnosti neustálych opráv náteru.

Našim cieľom je úpravou vašej pokožky prispieť k zvýrazneniu výsledkov vašej náročnej prípravy a byť nápomocný pri vašej snahe o dokonalé vystupovanie na pódiu. Veríme, že našu snahu a iniciatívu príjmu všetky asociácie v našej krajine pozitívne.

Poctite nás Vašou priazňou, sme tu pre Vás, milí súťažiaci.

"Šampión v tele - Pro Tan na tele"

Za kolektív Pro Tan Slovakia,
Ing. Vladimír Pečeňa

Pro Tan odporúčajú:
Timea Trajtelova
Michal Križánek
Lucia Košecká
Roman Vavrečan
Martina Velecká
Vladimír Pečeňa