Rezervácia

Registráciou (predobjednaním) služby „Farbenie pokožky na mieste súťaže“, cestou našej Web stránky nám pomôžete zorganizovať našu prácu. Je to signál pre nás, na koľko klientov sa máme pripraviť, či už z materiálneho, alebo časového hľadiska. Farbenie sa uskutočňuje v poradí podľa predom spracovaného časového harmonogramu, ktorý Vám bude zaslaný najneskôr v predvečer konania súťaže. Časový harmonogram nástreku je spracovaný v súlade s programom súťaže a poradím kategórií.

Farbenie má tri fázy

  1. farbenie (10-15 min)
  2. sušenie (15 min)
  3. nanášanie lesku (10 minút pred rozcvičovaním)

Dôležité pokyny pred nanášaním farby

Aby ste predišli fľakom, je potrebné už 2-3 dni pred súťažou začať s prípravou pokožky.

  • Prvý krok v tomto procese je odstránenie chĺpkov. Toto môžete vykonať napríklad už za 4 minúty pomocou depilačného prípravku - Hair Away. Pomocou tohto prípravku jemne a rýchlo odstránite nechcené chĺpky a zároveň pokožke poskytnete požadovanú hydratáciu.
  • Keď je pokožka čistá a bez chĺpkov, musíme ju peelingom vyhladiť a odstrániť odumreté čiastočky kože. Odporúčame aplikovať Get buffed - jemný peeling na vyrovnanie hladiny PH pokožky. Get buffed je obohatený o vitamíny a rastlinné výťažky, ktoré poskytujú pokožke dokonalú prípravu pred opaľovaním a aplikáciou ďalších prípravkov. Neutralizácia a vyhladenie pokožky sú dôležité pre aplikáciu farieb bez škvŕn. Jemný peeling vyhladí pleť a predĺži tak dobu opálenia.
  • Po poslednej sprche pred súťažou nepoužívajte žiaden perspirant, alebo telový deodorant! Toto je veľmi dôležité, lebo farba reaguje s telovou kozmetikou a vznikajú fľaky.
  • Taktiež 2-3 dni pred súťažou nepoužívajte telové mlieko, lebo farba lepšie drží na suchej pokožke.
  • Nepoužívajte depiláciu voskom niekoľko dni pred súťažou, pretože to neodstraňuje len chĺpky, ale aj vrchnú vrstvu kože, čo môže taktiež spôsobiť fľaky pri nanášaní farby.